Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ona k kris5 inforen (2134 niezalogowanych)
1 Post

(donia180894)
Wiking
Oj Madziu zauwaz kiedy dodalam ten post nie znalam jeszcze cb ani nikogo z was... a jaka depreche mialam wtedy umieralam z nudow dawno tu nie zagladalam i niewiedzialam ze ktos wgl na to odpowiedzial !!! jakies 3 miesiace potym jak to dodalam to pozanlam was madziu wszystkich !!! Pozdrawiam wszystkich ktorzy cos napisali przy tym poscie hehe ale to sie nie tyczylo doroslych osobek heheh xD
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(donia180894)
Wiking
madziu zobacz jak ja dawno dodalam ten post nawet was jeszcze nie znalam i mialam wtedy straszna depresje i siedzialam tylko w domu sama wiesz czemu ale teraz mam was :*
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tomasz Jastrzębski
(Tommymazury)
Wiking
hej przybylem tu dwa dni temu i tez juz mam depresje bo nikogo tu nie znam ..... jestem w sarpsborg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Tommymazury napisał:
hej przybylem tu dwa dni temu i tez juz mam depresje bo nikogo tu nie znam ..... jestem w sarpsborg

No tak depresja... ona czasem jest ponoc jak do skroni przyloz

www.vapen-soilen.no/produkter/handvapen/revolver/ruger-gp-161
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(donia180894)
Wiking
heh domyslam sie xD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tomasz Jastrzębski
(Tommymazury)
Wiking
takie cos to mialem i w pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(donia180894)
Wiking
oj to nie zafajnie a sam tu jestes?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Zaleś)
Wiking
Czesc mieszkam w Drammen juz 3 lata i coagle mam depresje szukam jakichs fajnych babek zeby polepszyly mi humor moj numer telefonu to 98489210 moje gg to 28186106 dziekuje z gory, naprawde jest mi bardzo ciezko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok